Кишенькова попільничка

Куріння в громадських місцях під забороною в більшості цивілізованих країн. На вулицях Європи, на відміну від російських, рідко зустрінеш кинутий недопалок. За дотриманням чистоти пильно стежать не тільки поліцейські, але і всюдисущі камери відеоспостереження. І штрафи за забруднення навколишнього середовища встановлені чималі.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для курців, у яких несподівано з’явилося непереборне бажання вдихнути дозу нікотину, були створені унікальні кишенькові попільнички. Невеликий портативний пристрій виглядає як мініатюрний тубус з кришкою, відкривши яку, можна побачити декілька отворів діаметром з цигарку.

Цю попільничку дуже зручно носити з собою всюди. Яскравий дизайн дозволяє використовувати винахід в якості стильного аксесуара, прикріпивши, наприклад, до сумці або до ключів замість брелока.

Кишенькові збірники попелу веселих кислотних кольорів стали популярними спочатку в Японії, і це не дивно, адже в цій країні курить чверть населення (25%). Поступово новинка завойовує визнання курців у всіх сусідніх країнах. Вартість одного виробу невелика — всього 9-11 доларів. Можна бути впевненим, що в Росії воно обов’язково знайде своїх шанувальників.

Share your thoughts