Килим для астматиків

Через два роки після представлення публіці продукту Fervent Carpet (еко-обігрівача і килимка для астматиків), розробленого дизайнерами з Данії, він, нарешті, був випущений широким тиражем в продаж. Авторами цього унікального диво-килимка стали фахівці з компаній Rabon і Studio Seim, що створюють предмети меблів і інтер’єру.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Особливо цікавою і привабливою ця новинка, на думку дизайнерів, повинна бути для людей, які страждають від алергії та астми, яким протипоказано використовувати в оформленні будинку килими та інші елементи інтер’єру з тканинним покриттям. Адже в них розводяться кліщі, збирається пил — основні причини астми і алергії.

У свою чергу еко-обігрівач і килимок від астми в одному примірнику вбиває кліщів при нагріванні, а, значить, абсолютно безпечний для астматиків та алергіків. При цьому, «прожарювати» половічок щодня не потрібно. Використовувати чудо-килимок Fervent Carpet достатньо один-два рази на місяць.

Зовнішній вигляд виробу досить оригінальний. Це робить його ще більш привабливим, особливо для тих покупців, які люблять стиль кантрі, використовують в оформленні будинку речі хенд-мейд (ручної роботи) і воліють прикрашати інтер’єр приміщень у стилі «наїв».

Килимок зроблений зі звичайного шлангу, скрученого в кільця. Працює він від батарей центрального опалення.

Share your thoughts