Квіти-вогнегасник

Як відомо, універсальний подарунок для кожної жінки — це букет квітів. А якщо цей букет ще й виявиться корисним, презент стає подвійно приємним. Це довели предпримчивые японці, які створили унікальні квіти-вогнегасники.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Винахідники позиціонують своє «дітище», як кращий подарунок від люблячого чоловіка своїй дружині. Декоративний вогнегасник має вигляд прекрасної квіткової композиції, виконаної з шовкової тканини. Але призначена ця композиція, здебільшого, для кухні.

Справа в тому, що пожежі в кухонному просторі — зовсім не рідкість. Трапляється, що на варильну поверхню потрапляє олива, яка тут же спалахує. В цей момент і знадобляться квіти-вогнеборці. Досить покласти букетик на полум’я, як спалах моментально ліквідується.

Весь секрет криється в особливій просочення матеріалу, з якого виконаний вогнегасник. Під впливом високої температури виділяється спеціальна речовина, що покриває поверхню тонкою, але міцною плівкою і перекриває доступ кисню до вогню.

Коли потреби в огнетушителе не є, він спокійно виконує декоративну функцію, кріпиться на спеціальну підставку до стіни. Прекрасний приклад краси і функціональності в одному виробі!

Share your thoughts