Квітковий горщик з сигналізацією

Багато власників кімнатних рослин бувають настільки зайняті, що просто забувають про догляд за своїми зеленими вихованцями. Представники кімнатній флори тепер мають можливість не мучитися від спраги, а просто нагадати про себе господареві, коли їм стає погано. Досить пересадити своїх екологічних улюбленців у високотехнологічний квітковий горщик.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

«Розумний» прилад оснащений безліччю датчиків, контролюючих рівень температури і вологості в грунті. Як тільки характеристики середовища проживання квітів стають загрозливо незадовільними, включаються світлові і звукові сигнали, що сповіщають недбайливого господаря рослини про дискомфортних для нього умовах.

Автором винаходу під назвою Twist стала Наталі Кінг, молодий, але заповзятливий ландшафтний дизайнер з Америки. Гаджет дівчині вдалося розробити в ході написання власної дипломної роботи в університеті.

Сьогодні Наталі трудиться в відомій компанії Chanel, але про своє «дітище» не забуває. Ведеться активний пошук інвесторів, готових вкласти кошти в настільки корисний і перспективний винахід, яке, без сумніву, буде затребуваним у світових масштабах.

Share your thoughts