Квартирна оренда: знімаємо, упорядковуємо, здаємо

Здача квартир в оренду давно вважається прибутковим бізнесом. Але мало хто знає, що заробляти гроші можна не тільки власних, але і на чужих квартирах. Розпочати прибуткову справу можна з найму порожнього житлового приміщення. Тобто, підприємець бере в оренду «стіни» за 7-10 000 рублів на місяць, потім заповнює їх усім необхідним і здає знову, але вже за 15-20 000 рублів. Схема дуже проста і доступна.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб квартира стала затишною і виправдовувати очікування майбутніх клієнтів, в ній повинні бути: повноцінний кухонний гарнітур, обідній стіл і стільці, плита, холодильник, спальні місця та місця для відпочинку (ліжка, дивани, крісла), пральна машина.

Щоб придбати бюджетний набір, знадобиться близько 80 000 рублів. Ці вкладення окупляться менш, ніж за 12 місяців навіть з урахуванням того, що частина прибутку ви будете віддавати власнику житла.

Таким чином можна орендувати і облаштувати відразу кілька квартир, тоді дохід відчутно зросте.

Обов’язковим етапом стане укладання офіційного договору з власником приміщення. В документації необхідно буде прописати всі нюанси. Є сенс знімати квартири тільки на тривалий термін — не менше 3 років, інакше вкладення будуть марними.

І останнє: російське законодавство дозволяє займатися подібним видом діяльності лише за умови, що посередник, який не є власником житла, здає його як ІП, тож реєстрації компанії буде необхідна.

Share your thoughts