Квадрокоптер для новачків: бізнес-ідеї для чоловіків, іноземні, виробництво, інноваційні

Компанія Extreme Filers знайшла новий спосіб привернути до себе увагу потенційних клієнтів. Для цього вона випустила новий квадрокоптер, який назвала Micro Dron 3.0. Особливість дрона в його мініатюрності і примітивності, що повинно бути особливо привабливо для новачків, які бажають розібратися у всіх тонкощах цього механізму.

Незважаючи на свій невеликий розмір, дрон з легкістю можна видозмінювати, до нього можна додавати різні деталі у відповідності зі своїми потребами та побажаннями. Вага пристрою складає всього 71 грам, а вартість — 150 доларів. Всього нічого, в порівнянні із звичайними квадрокоптерами, ціна яких варіюється в межах 300-500 доларів.

Керувати Micro Dron 3.0. можна за допомогою смартфона. Але радіус його дії буде не більше 15 метрів, а з пультом управління відстань збільшується до 90 метрів.

Міні-квадрокоптер можна придбати з HD відео обладнанням або без нього. Але крім відеозйомки він здатний виконувати і інші корисні функції. До нього можна кастомизировать додаткові пристосування, підлаштовуючи його під виконання певних видів робіт. Головне, грамотно все прорахувати і оснастити дрон всіма необхідними деталями.

Поділіться своєю думкою