Кузовний ремонт автомобілів

Незважаючи на велику кількість автосервісів на території російських міст, таку складну і дорогу послугу, як кузовний ремонт можуть запропонувати лише одиниці. При цьому попит на даний вид робіт високий, і, відкривши невелику майстерню, можна отримати стабільно високий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Пошкоджень піддаються кузови абсолютно будь-яких автомобілів. Це можуть бути банальні вм’ятини і подряпини, а можуть бути і різного роду деформації, які спричинили за собою зміну ходових якостей авто або зсув основних його механізмів. Вартість ремонтних робіт, природно, залежить від категорії ушкодження.

Для реалізації проекту потрібно знайти відповідне приміщення і закупити все необхідне обладнання: стенд для правки кузова, вимірювальні системи, зварювання, агрегат для правки прихованих порожнин, машину для різання металу, стелажі, спеціальний підйомний кран, лещата, домкрати, гідравлічний інструмент і т. д. Вкладення, звичайно, будуть чималими, але і «віддача» дуже висока.

Скільки буде коштувати той чи інший ремонт при одному візуальному огляді визначити практично неможливо. І це необхідно пояснити клієнту відразу (звичайно, за умови, що не потрібно закамуфлювати одну невелику подряпину). Як показала практика, середній цінник в автосервісах з ремонту кузовів встановився на рівні від 5 до 15 000 рублів. Тобто послуги досить дорогі, і окупність при якісному наданні настане оперативно.

Share your thoughts