Куртка з захистом від застуди

Модний одяг може бути не лише стильною, теплою, красивою, але і корисної, з медичної точки зору. Це довели творці унікальної протимікробної куртки під назвою Germinator Transit Jacket. Цей предмет гардероба не тільки має привабливий дизайн, але і володіє відмінною захисною функцією.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

У конструкцію куртки входить спеціальний одяг, який здатний протистояти хвороботворним мікроорганізмам, блокуючи процес їх розмноження. Особлива тканина пришита до манжет рукавів і до коміру. Сама куртка виготовлена з водовідштовхувального флісу, тобто вона абсолютно непромокаема.

Ще одна особливість куртки — це можливість розстебнути нижню частину рукава і вкрити ним усю долоню, до кінчиків пальців. Це дуже важливо в тих ситуаціях, коли доводиться хапатися за поручні в громадських місцях і стикатися з застудженими людьми.

Протимікробна куртка пройшла ряд досліджень і довела свою спроможність. У теперішній час виріб вже продається за кордоном за ціною в 223 долари і користується великим успіхом. Можна не сумніватися, що і росіяни будуть раді такому корисному придбання.

Share your thoughts