Курси відновлення навичок водіння

Бувають ситуації, коли люди, що мають посвідчення водія, з якоїсь причини тривалий час не сідають за кермо. Навички водіння без відсутність практики поступово втрачаються, і управління автомобілем потім стає небезпечним. Запропонувавши таким людям курси відновлення водійських навичок, можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Уточнимо, що мова йде не про навчання водінню з нуля. Цільова аудиторія початківця бізнесмена складається з тих, хто коли-то вже успішно здав на права. Але без хороших інструкторів і автомобілів тут все одно не обійтися. Ви можете створити власний автопарк, а можна наймати на роботу працівників з власним авто, але тоді платити їм доведеться більше. На заняттях необхідно не тільки напрацьовувати практику, але і згадувати і оновлювати знання теорії, адже ПДР постійно змінюються, і відслідковувати їх трансформацію буває складно.

Потрібно розуміти, що ви не відкриваєте автошколу. Навчання, скоріше, нагадує експрес-курси, адже клієнти навряд чи захочуть витрачати багато часу і сил на те, що коли-то було вже пройдено і освоєно. Ваше завдання — надати максимум конкретики. Ніякої «води», тільки по справі. Тільки в цьому випадку «сарафанне радіо» спрацює краще будь-якої іншої реклами, і потік учнів буде постійним.

Конкуренція в цій області невелика, тому, грамотно підійшовши до реалізації проекту, можна окупити всі стартові вкладення максимально оперативно.

Share your thoughts