Курси стриппластики

Один з напрямків танцювальної індустрії — стриппластика — активно входить в моду. Всупереч розхожій думці, представниці прекрасної статі йдуть займатися цим видом танців не для спокушання чоловіків. Звичайно, цей фактор теж присутня, але, в основному, жінки хочуть удосконалити свою фігуру, придбати упевненість в собі і зробити зовнішність привабливішою. Організувавши курси стриппластики, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Такий проект ідеально підходить для майстрів танцювального мистецтва. Але якщо ви себе до таких віднести не можете — не впадайте у відчай. Заробити хороші гроші реально і при залученні сторонніх фахівців. Головне — все правильно організувати. Для розширення спектру цільової аудиторії можна одночасно пропонувати заняття йогою, акробатикою, пілатесом, дитячої хореографією і т. д. Але стартовий капітал у цьому випадку буде не менше 1 мільйона рублів.

Для організації курсів стриппластики досить приміщення в 70 кв. м. Заняття проводяться як в групах, так і в індивідуальному форматі. Зал потрібно укомплектувати спеціальними жердинами, зручними, стійкими стільцями, гімнастичними матами, а також величезними дзеркалами.

Уроки танців відвідують, як правило, 2-3 рази в тиждень. За місяць навчання береться плата в 3-4 тисячі рублів з людини. Тобто щомісяця цілком реально отримувати не менше 70 000 рублів чистого прибутку. Зробіть упор на грамотність рекламної кампанії, зберіть команду професіоналів, і все обов’язково вийде!

Share your thoughts