Курси сомельє

Одне з лідируючих місць у списку рідкісних професій у Росії займає професія сомельє. В європейських країнах цей вид діяльності дуже розвинений, а у нас поки що перебуває на початковій стадії розвитку. Будь-який хороший ресторан просто зобов’язаний мати в штаті співробітника, відмінно розбирається у винах і інших аналогічних алкогольних напоях і здатного проконсультувати клієнта. Недолік таких працівників відчувається дуже гостро, тому відкриття повноцінної школи сомельє може стати дуже прибутковим бізнес-проектом для починаючого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Спочатку потрібно підійти до питання реалізації ідеї з усією серйозністю. Якщо школа почне отримувати негативні відгуки, то проект дуже швидко провалиться. Тому наявність кваліфікованого професіонала в штаті обов’язково. Від нього залежить успіх бізнесу, і скупитися на заробітній платі не варто.

Також ні в якому разі не економте на рекламі — маркетингова кампанія повинна бути дуже потужною. Якщо не передбачається видача документів про професійну освіту, то достатньо зареєструвати ІП і видавати сертифікати. В іншому випадку, необхідно отримати ліцензію на освітню діяльність та акредитуватися.

Для навчання необхідно обладнати клас площею не менше 50 кв. м. та налагодити співпрацю з постачальниками винних напоїв. Потрібно розуміти, що хороші сорти алкоголю в Росії дістати практично нереально, доведеться налагоджувати закордонні зв’язки.

В цілому, для відкриття школи сомельє потрібно близько 500 000 рублів. Вартість курсу навчання, що триває від 2 до 3 місяців, оцінюється в 40 000 рублів. Перший час чекати високого прибутку не варто — для цього необхідно «розкрутитися» і завоювати повагу цільової аудиторії. Розвивайтеся, вдосконалюйте сервіс, і все обов’язково вийде!

Share your thoughts