Курси самозахисту для жінок

У наш досить неспокійний час питання самозахисту стоїть дуже гостро. Постояти за себе повинні вміти абсолютно все. Особливо це важливо для жінок, так як прекрасна половина людства набагато частіше стає жертвою злочинців. Якщо ви володієте бойовими мистецтвами і здатні передати свій досвід іншим, то ідея щодо відкриття жіночих курсів самозахисту — для вас!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для організації занять необхідно орендувати приміщення та обладнати його мінімальним комплектом спортивних снарядів. Щоб набрати першу групу бажаючих, слід провести грамотну рекламну кампанію. Використовуйте всі доступні джерела реклами і не економте на послуги маркетологів. Надалі, коли перші учениці побачать свій прогрес, буде відмінно працювати «сарафанне радіо».

Кількість людей у групі залежить від розмірів приміщення. Оптимальний варіант — це 10-15 осіб. Якщо площа дозволяє, можна найняти помічника і тренувати дві групи одночасно.

Щоб навчити застосовувати на практиці основні прийоми самооборони, достатньо 2-3 місяців. Вартість занять варіюється від регіону до регіону. В середньому, за місяць тренувань платять близько 50 доларів. Індивідуальні заняття оцінюються за іншим тарифом. В кінці курсу бажано провести щось на зразок випускного іспиту. Умови повинні бути максимально наближені до реальних, щоб жінки могли відчути впевненість у собі, перевірити свої сили, а потім вже робити вам безкоштовну рекламу серед своїх подруг, родичів і знайомих.

Share your thoughts