Курси русалок: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні ідеї

Американські морські курорти придумали черговий спосіб заробити на відпочиваючих. База відпочинку World of Swimming придумала і втілила в життя нову бізнес-ідею — курси русалок, яка виявилася напрочуд успішною. Проект під назвою Mermaid School запустили у міському населеному пункті Денвер. Місцеві інструктори з плавання вчать всіх бажаючих синхронно і красиво рухатися у воді з русалочьим хвостом, натягнутим на ноги. Учні і випускники школи вже дають яскраві театральні вистави.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для керівників школи абсолютно не важливий вік і вага учнів. Русалкою може стати будь платоспроможний член суспільства. Починаються заняття з теорії. З учнями проводиться інструктаж, в якому детально викладаються правила поведінки у водній стихії. Потім майбутнім русалкам демонструють, як правильно використовувати можливості свого тіла і рухати хвостом подібно рибам. Від теоретичних занять переходять до практичних, у воді. Школярки-русалки навчаються граціозно пірнати, утримуватися на поверхні води і робити різні акробатичні трюки.

Дівчата кажуть, що подібні заняття розкріпачують. Вони дозволяють забути про власні недосконалості фігури і дають можливість насолоджуватися своєю жіночністю.

Вартість русалочьих курсів не можна назвати низькою — 1 урок коштує 65 доларів. Якщо записатися відразу на 3 уроки на тиждень, можна заощадити і заплатити 120 доларів. Ну і самі бюджетні заняття виходять у тих, хто приносить з собою власний хвіст. Для таких учениць вартість нижче ще на 15 доларів.

Share your thoughts