Курси по нарощуванню нігтів

Нарощені нігті не виходять з моди вже довгий час. Змінюються модні тенденції, актуальна форма і довжина нігтів, але сам принцип нарощування не змінюється. Заснувавши курси для підготовки майстрів нігтьового сервісу, можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб реалізувати проект, необхідно знайти відповідне приміщення, створити в ньому затишну атмосферу, меблювати і оснастити набором обладнанням та витратними матеріалами. На первинну закупівлю витратних матеріалів піде не більше 300 доларів.

Бізнес буде успішним тільки при наявності висококваліфікованих педагогів. Шукайте викладачів серед майстрів, які вже хоча б трохи відомі у вашому місті і мають достойну репутацію. Для початку достатньо і одного хорошого фахівця. З зростанням популярності штат працівників можна розширювати.

Короткострокові курси нарощування нігтів довжиною в пару-трійку днів оцінюються, як мінімум, в 2000 рублів. Але зазвичай цього буває мало, і цільова аудиторія обирає більш тривалий і ґрунтовне навчання, вартість якого становить уже 7-10 тисяч.

У будь-якому випадку, стартовий капітал буде незначним, і набравши першу групу учнів з 3-6 чоловік, ви зможете окупити всі витрати. Робіть ставку на яскраву рекламну кампанію, і все обов’язково вийде!

Share your thoughts