Курси першої допомоги

У житті може трапитися всяке. Від стихійних лих, автомобільних аварій, пожеж, побутових форс-мажорів не застрахований ніхто. У таких ситуаціях важливо не піддаватися паніці і вміти вчасно надати кваліфіковану допомогу постраждалим. На жаль, далеко не всі знають, як правильно це робити, і ось тут дуже знадобляться курси першої допомоги, організації яких можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Подібні проекти ще не дуже поширені на території нашої країни, тому підприємці не зіткнуться з високою конкуренцією. При цьому цільова аудиторія бізнесмена вкрай широка — це і школярі, і студенти, і дорослі, і пенсіонери. Статистика показує, що 90% загиблих людей мали б шанс залишитися в живих, якби їм надали грамотну долікарську підтримку в перші 8 хвилин після катастрофи. І усвідомлення цього підштовхує людей до отримання таких потрібних і корисних навичок.

Звичайно, якщо ви плануєте відкрити подібні курси, необхідно спочатку самому навчитися прийомам першої допомоги. Такі послуги, наприклад, надають в суспільстві Червоний Хрест. Співпраця з такою поважною організацією не зашкодить розвитку вашого бізнесу. До того ж, уклавши договір, ви зможете видавати вашим майбутнім учням офіційні посвідчення. Але потрібно розуміти, що формою організації в цьому випадку буде некомерційне підприємство (АНО).

Для реалізації ідеї буде потрібно приміщення площею 50 кв. м. З обладнання та витратних матеріалів вам знадобиться манекени, модулі травм, маски, бинти, методичні посібники, довідники і т. д. В якості викладачів можна залучати лікарів швидкої допомоги та інших подібних фахівців. Оплата встановлюється погодинна.

Заняття на курсах першої допомоги можна організовувати як в групах, так і індивідуально. Можна не сумніватися, що такі послуги будуть користуватися попитом у населення не тільки у великому мегаполісі, але і в невеликій периферійному місті.

Share your thoughts