Курси нарощування вій

Досконалості немає межі, і нинішня індустрія краси це активно доводить, винаходячи все нові способи зробити жінку привабливішою і впевненіше в собі. Великою популярністю у сучасних представниць прекрасної статі користується послуга нарощування вій. Попит досить великий, і дуже багато хто мріє опанувати майстерністю лэшмейкера. Тому курси нарощування вій здатні стати стабільним джерелом високого доходу для починаючого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для реалізації проекту буде потрібно орендувати і облаштувати приміщення. Крім ремонту, придбання меблів та оргтехніки, потрібно буде закупити витратні матеріали та інструменти — вони також входять у вартість навчання. На це доведеться витратити близько 350 000 рублів.

Взагалі, набір матеріалів та інструментів не занадто великий. Потрібно купити знежирювачі і праймери, пінцети різних форм, одноразові подушечки для захисту століття, ремувер, склад, пристрої для дезінфекції інструментарію, різноманітні щіточки і, звичайно, ж вії.

Для здійснення навчальної діяльності необхідно отримати спеціальну ліцензію. Але на організацію короткострокових курсів тривалістю від 3 до 6 днів це правило не поширюється. Достатньо дозволу від СЕС і пожежної служби.

Школа буде мати успіх, якщо в ній будуть працювати тільки найкращі фахівці. Поставтеся до підбору педагогів дуже уважно, постарайтеся залучити самих затребуваних у вашому регіоні професіоналів — тоді дохід гарантований.

Обов’язково створіть Інтернет-сайт — це буде одним з кращих способів реклами. Але й інші ресурси, такі як радіо, телебачення, зовнішні носії, обов’язково потрібно використовувати.

Загальна сума стартового капіталу становить 600 000 рублів. Вартість чотириденного базового курсу по нарощуванню вій встановилася на рівні 8 000 рублів. Навчання групове, по 3-4 людини. За день можна приймати одразу 2 групи учнів. Таким чином, цілком реально домогтися чистої щомісячного прибутку в 120 000 рублів. Тобто вкладення окупляться за 5-8 місяців.

Share your thoughts