Курси Лего для дітей

Конструктори в стилі Lego отримали величезне поширення в усьому світі. Збором дрібних детальок в єдині композиції захоплюються не лише діти, але і дорослі. Асортимент таких конструкторів в магазинах дуже широкий, але вартість їх далеко не кожному по кишені. Звичайно, придбати один-два наборчика можна, але от зібрати цілу колекцію у себе вдома вже проблематично. Адже існують набори вартістю в 20-30 тисяч рублів! Дітки мріють в них пограти, навчитися конструювати щось своє, особливе, але далеко не завжди ця мрія здійсненна. І ось тут на допомогу приходять спеціалізовані курси Лего, на організацію яких можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Курси, по суті, являють собою невеликий гурток за інтересами для діток різних вікових категорій. Малюки можуть займатися будівництвом з великих кубиків Лего, старші хлопці — з більш дрібних. Але важливо організувати не просто ігровий процес і пустити його на самоплив. Збір конструктора — це справжнє мистецтво, тому курсів потрібен спеціальний викладач Лего (так, сьогодні і така професія існує!). Якщо підприємець сам є фахівцем по частині конструювання, то проблем з пошуком наставника не виникне — можна взяти цей обов’язок на себе. В іншому випадку, доведеться шукати соратника.

Суть навчання полягає не в банальній збірці Лего за стандартною інструкції — необхідно навчити дітей мислити креативно і вміти створювати з класичних наборів щось некласичне. Існують цілі навчальні програми, знайти які при належній старанності не складе праці.

Для організації курсів необхідно знайти відповідне приміщення, розробити цікавий дизайн і закупити максимально можлива кількість наборів Лего. В асортименті повинні бути представлені конструктори, розраховані на різний вік. Добре, якщо кожен набір буде придбаний у кількох примірниках, але якщо бюджет не дозволяє, можна обмежитися й одним.

Важливо грамотно вибудувати рекламну кампанію. Направляти її необхідно, в першу чергу, на батьків, роблячи ставку на той факт, що конструювання — це не просто гра, а унікальна можливість всебічного розвитку дитини. Розміри стартового капіталу і терміни окупності варіюються від регіону до регіону. У будь-якому випадку, ніша низкоконкурентна, і зайняти в ній гідне місце підприємцю буде нескладно.

Share your thoughts