Курси графіті для літніх людей: інноваційні ідеї, іноземні бізнес-ідеї

У Лісабоні розпочала свою роботу громадська організація LATA 65. Діяльність активістів арт-спільноти спрямована на особливу цільову аудиторію — літніх людей, захоплених малюванням. Знамениті в місцевих колах вуличні художники беруться навчати бабусь і дідусів азам графіті. Навчання починається з теоретичних занять, на яких пенсіонери отримують невеликий екскурс в історію розвитку творчості та дізнаються про те, як же зародилося вуличне мистецтво малювання на стінах. Потім люди похилого віку вчаться робити власні трафарети. І в завершенні їх привозять у непоказні і віддалені міські райони, в яких бабусі і дідусі практикуються і відточують свою майстерність граффітистів, перетворюючи похмурий міський пейзаж в справжній витвір мистецтва.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Перехожі дуже дивуються, побачивши на вулиці групу пенсіонерів у захисних масках і з балончиками фарби в руках, захоплено втілюють в життя власні творчі художні задуми.

Варто зазначити, що від охочих долучитися до вуличного мистецтва просто немає відбою. Метою проекту організатори називають, звичайно, не грошову прибуток, а зміцнення зв’язків між поколіннями. Ну а тим, хто хоче підтримати ідею і вкластися в закупівлю робочих матеріалів для людей пенсійного віку, пропонується придбати значки, футболки та іншу атрибутику з логотипом арт-спільноти.

Share your thoughts