Курси етикету для дітей

Як відомо, конкуренція в сфері туристичного бізнесу вкрай висока. Курортні готелі та ведуть активну боротьбу за клієнтів, залучаючи їх різноманітними бонусами і додатковими послугами. Унікальний бізнес-хід вирішили зробити власники лондонського готелю The Kensington Hotel . Вони організували в своєму закладі курси етикету для діток, і це принесло відчутні результати.

Ні для кого не секрет, що багато хлопців і дівчат, які приїжджають на відпочинок з батьками, зовсім не вміють вести себе в громадських місцях і за столом, змушуючи своїх мам і тат періодично «червоніти» і соромитися. В готельному комплексі The Kensington Hotel обіцяють виправити ситуацію і дуже оперативно зробити з «шпани» юних леді та джентльменів.

Статистичні опитування показали, що більше 40% дорослих вважають основною причиною стресу на відпочинку або під час вечері в закладах громадського харчування — це погана поведінка їхніх чад за столом. На експрес-курси етикету в готелі вчать саме цього. Дітям розповідають про столових приладах, їх призначення та правильному застосуванні, наочно демонструють, для чого потрібні серветки і як їх використовувати і т. д.

Курси етикету при готелі користуються величезною популярністю не тільки у туристів, а й мешканців міста. Адже вихований діти з хорошими манерами — мрія будь-яких батьків, і курси від The Kensington Hotel дозволяють дорослим нарешті розслабитися під час поїздок з дітьми у відпустку і походів в ресторан. Можна не сумніватися, що така послуга буде неодмінно затребувана і в росіян.

Поділіться своєю думкою