Курси для молодих мам: бізнес-ідеї для жінок, у сфері сервса, минимлаьные вкладення, для початківців

Для багатьох дівчат народження дитини — це не тільки велике свято, але і величезний стрес. В голові майбутньої мами, як правило, виникає безліч самих різних питань, пов’язаних з появою в родині нового чоловічка. Щоб підготувати молодих мам до народження і виховання дитини, створюються спеціальні курси, тренінги і семінари. До речі, проводити їх — не тільки корисна, а й вигідну справу.

Для початку потрібно зареєструвати ІП, цього достатньо для проведення консультацій, фітнес-занять у спортивному залі та басейні. Тепер наша задача — підібрати персонал: психолога, гінеколога, фітнес-тренера та адміністратора. Також потрібно орендувати відповідне приміщення і визначитися з програмою підготовчих курсів.

Оптимальним варіант програми — тематичні заняття. Весь курс, наприклад, розбивається на 10-15 зустрічей. Можна відвідувати весь курс відразу або тільки вибіркові заняття (наприклад, тільки спортивні, або тільки зустрічі з психологом).

Що стосується цінової політики, її в кожному випадку потрібно складати індивідуально, відштовхуючись від можливостей споживачів послуг і наявності конкурентів. У великих містах вартість одного заняття коливається в районі 1500-2000 рублів.

Різноманітні акції та бонуси допоможуть стимулювати молодих мам оплатити весь курс відразу. Приміром, ціна оплати всього курсу відразу може бути нижче покупки кожного заняття курсу окремо.

Просувати курси краще всього за допомогою реклами в спеціальних групах в соціальних мережах, магазини з товарами для немовлят і т. д. Також добре працює контекстна реклама. Якщо ви живете в невеликому місті, ефективним ходом буде розміщення рекламних оголошень у місцевих ЗМІ.

Добре працюють «плюшки» зі знижками в магазинах для немовлят — про це потрібно заздалегідь домовитися з дирекцією таких магазинів. Дуже вигідна взаимореклама.

В нашій справі важливо не тільки залучити клієнтів, але і забезпечити їх лояльність. Майбутні мами часто спілкуються на спеціальних форумах, так і в побутових розмовах дитина часто стає головною темою. Задоволені клієнтки будуть радити наші курси своїм подругам, знайомим, а можливо і випадковим людям. Сарафанне радіо зіграє нам на руку.

Витрати на відкриття курсів (оренда, заробітна плата персоналу, інвентар) окупляться за 1-2 місяці активної діяльності. При грамотній рекламній кампанії і високій якості надаваних послуг справи швидко підуть в гору.

Поділіться своєю думкою