Курси 3D-моделювання

Сучасні технології дають можливість без проблем створити тривимірну модель практично будь-якої речі або будівельного об’єкта. Але для цього необхідно опанувати майстерністю роботи зі спеціальними комп’ютерними програмами. Навчитися 3D-моделювання хочуть дуже багато, і, надаючи людям таку можливість, є шанс отримати стабільно високий заробіток.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Професія 3D візуалізатора вважається сьогодні однією з найбільш перспективних. Людина, що володіє навичками проектування такого типу, ніколи не залишиться без роботи. Саме тому курси 3D-моделювання стають популярнішими з кожним днем. Щоб організувати такий тип навчання, не потрібно володіти значним стартовим капіталом — буде досить 400 000 рублів. Головне в цій справі — знайти хороших викладачів. У ваших співробітників повинно бути не тільки профільну освіту, але і досвід роботи. Обов’язково попросіть у майбутнього працівника приклади проектів, зроблених його руками.

Для успішного старту потрібно невелике приміщення в 25-30 кв. м., оснащене комп’ютерами (не менше 10 штук), електронною дошкою, відповідною навчальною літературою, а також ліцензованим софтом. Цей набір дозволить одночасно збирати групи з 6-9 осіб, що навчаються. Тривалість курсів, в середньому, становить 1,5-2 місяці. Варто навчання не менше 10 000 рублів з людини. У деяких регіонах країни ця цифра може бути в 1,5-2 рази вище. Також можна пропонувати заняття в індивідуальному порядку за ціною 500-800 рублів за годину.

При грамотно проведеній рекламній кампанії окупити вкладення можна вже після навчання 1-2 груп бажаючих. Тобто вкладення повернуться до вас не пізніше, ніж через 4 місяці.

Share your thoughts