Купальник для очищення води світового океану: Інноваційні бізнес-ідеї, іноземні бізнес-ідеї

Проблеми екології Землі надзвичайно серйозні, адже вони стосуються кожного з нас. Відомо, що води світового океану, що займають 71% земної поверхні, в даний час сильно забруднені. І продовжують систематично забруднюватися. Так, Середземне море визнано найбруднішим у світі. Що говорити вже про сумнозвісний Великому тихоокеанському сміттєвому плямі!

Американські винахідники придумали дивовижний дизайн-концепт, здатний очищати води морів і океанів. Дизайнери віддрукували 3D Губку-Костюм, який представляє собою ультрасучасне сексуальне бікіні, оснастивши його технологією поглинання забруднень.

На минулорічній міжнародній виставці RESHAPE15 унікальний костюм SPONGESUIT, створений групою американських винахідників, визнаний кращим проектом на платформі 3D друку і новітніх нано-технологій супер-гідрофобного матеріалу на основі вуглецю.

Купальник вагою всього у 54 грами має два шари. Верхній шар створений за допомогою 3D друку, під ним знаходиться шар вугільного фільтра, вбирає всю «бруд» з навколишнього водного простору. Це унікальне створення дизайнерів і технологів здатне поглинути з води «сміття» в 25 разів більше власної ваги. При цьому «бруд» з купальника може вивільнятися лише при нагріванні його понад 1000 градусів за Цельсієм. Винахідники розрахували, що після використання SPONGESUIT буде особливим чином утилізують, а потім перероблений на рециклінгу як звичайне сміття.

Якщо піти далі в розроблення цієї ідеї, то не варто спробувати використовувати купальні костюми SPONGESUIT для очищення води в басейні плаваючими в них?

Поділіться своєю думкою