«Кульковий» басейн

Ті, хто давно мріє відкрити власний бізнес в індустрії розваг, але поняття не має, з чого саме варто почати, повинні обов’язково звернути увагу на таку бізнес-ідею, як організація сухого басейну для дорослих. Така розвага дозволяє відмінно повеселитися і зняти стрес.

Розмір початкових інвестицій складе близько 1500 000 рублів. Основна частина необхідна для закупівлі пластмасових кульок, якими буде заповнене приміщення. Оптимальний розмір останнього становить 40 м. Для заповнення даної площі необхідно приблизно 100 000 кульок.

Ціна 1 одиниці складе в середньому 4-5 р.

Також в список витрат необхідно додати приблизно півмільйона на покупку спеціальної машини для систематичної чищення кульок. Брудняться вони досить-таки швидко, а необхідність дотримання санітарних норм поки ніхто не відміняв.

Далі — внесіть в кошторис вартість оренди приміщення, а при необхідності — витрати на його переобладнання і ремонт. Що стосується персоналу, вам потрібно буде найняти адміністратора.

Вартість півгодинного сеансу в такому басейні становить в середньому 400 р. Середньомісячна прибутковість даного виду бізнесу складе 300 000 грн.

Поділіться своєю думкою