Кулькова ручка для струмопровідних мистецтв

З тих пір, як кулькова ручка підкорила світові простори, її постійно намагаються облагородити і вдосконалити. Так, нещодавно в американському штаті Іллінойс студенти одного престижного університету на чолі з професором винайшли унікальну кулькову ручку, за допомогою якої можна створювати струмопровідні зображення.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ручку під назвою Circuit Scribe можна без перебільшення назвати технологічним проривом. Щоб зробити письмову приналежність настільки функціональної, вчені доклали масу зусиль і зуміли-таки оснастити ручку особливими срібними чорнилом. Малюнки дійсно проводять струм, а це значить, що вік звичних макетних плат і паяльників підходить до кінця.

Срібні чорнило висихають практично миттєво, не розтікаються і не розмазуються. Любителі електроніки будуть в захваті від такого придбання, а ще більше будуть в захваті від вартості всього-то 20 доларів! Зараз Circuit Scribe вже з’явилася у продажу на території США. Можна не сумніватися, що російські «технарі» по достоїнству оцінять корисний аксесуар.

Share your thoughts