кубик з дерева на честь народження і хрещення немовляти

Подібний стартап вперше заснувала американка Еріка Майерс. Коли у молодої мами народився третій малюк, вона вирішила, що працювати більше не стане і присвятить все своє життя вихованню своїх дітей. Але при цьому додаткові кошти великій родині ніколи не завадять, тому жінка вирішила заснувати бізнес на дому.

Еріка перепробувала безліч варіантів домашнього рукоділля, але в підсумку зупинилася на унікальною ідеєю. Вона стала виготовляти дерев’яні кубики на замовлення, на яких гравировала різні дані про новонароджених дітей.

Спочатку на екологічні і довговічні пам’ятні іграшки наносилися відомості про ім’я, зростання, вагу, дату народження малюка, дані батьків.

Потім дівчина пішла далі і почала робити кубики в подарунок на хрестини, вказуючи на них дату події, а також імена хрещених батьків.

Проект американки зацікавив підприємливого мешканця України, і він теж відкрив власне виробництво подібних кубів, які відразу завоювали популярність у жителів близького зарубіжжя. Українські кубики спочатку коштують дешевше, але вартість їх варіюється від кількості вигравіруваних сторін. Якщо написи нанесені тільки на одну грань, то вартість виробу складає 8 доларів, а далі вже по наростаючій. Повністю загравированный аксесуар коштує близько 18 доларів.

Почати подібний бізнес може кожен без винятку. Кубики можна фарбувати в різні кольори і робити їх дизайн найрізноманітнішим. Все залежить тільки від фантазії!

Поділіться своєю думкою