кубик з дерева на честь народження і хрещення немовляти

Подібний стартап вперше заснувала американка Еріка Майерс. Коли у молодої мами народився третій малюк, вона вирішила, що працювати більше не стане і присвятить все своє життя вихованню своїх дітей. Але при цьому додаткові кошти великій родині ніколи не завадять, тому жінка вирішила заснувати бізнес на дому.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Еріка перепробувала безліч варіантів домашнього рукоділля, але в підсумку зупинилася на унікальною ідеєю. Вона стала виготовляти дерев’яні кубики на замовлення, на яких гравировала різні дані про новонароджених дітей.

Спочатку на екологічні і довговічні пам’ятні іграшки наносилися відомості про ім’я, зростання, вагу, дату народження малюка, дані батьків.

Потім дівчина пішла далі і почала робити кубики в подарунок на хрестини, вказуючи на них дату події, а також імена хрещених батьків.

Проект американки зацікавив підприємливого мешканця України, і він теж відкрив власне виробництво подібних кубів, які відразу завоювали популярність у жителів близького зарубіжжя. Українські кубики спочатку коштують дешевше, але вартість їх варіюється від кількості вигравіруваних сторін. Якщо написи нанесені тільки на одну грань, то вартість виробу складає 8 доларів, а далі вже по наростаючій. Повністю загравированный аксесуар коштує близько 18 доларів.

Почати подібний бізнес може кожен без винятку. Кубики можна фарбувати в різні кольори і робити їх дизайн найрізноманітнішим. Все залежить тільки від фантазії!

Share your thoughts