Ксерокопировальный термінал

Виробники терміналів і, відповідно, їх власники з часом почали втрачати клієнтську аудиторію через те, що з’явилося безліч інших варіантів оплати різних товарів і послуг. Цей факт спонукав конструкторів такої складної техніки на пошуки виходів з ситуації, і сучасні термінали оснащуються все новими функціями, які повертають процвітання даного роду бізнесу. Прекрасним проектом для підприємців-початківців може стати установка ксерокопіювальні терміналу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

У подібних апаратів безліч плюсів. По-перше, це простота і зручність користування. По-друге, багатофункціональність: термінал дає можливість не тільки внести оплату за ту чи іншу послугу, але і зробити копію будь-якого документа або роздрукувати потрібну папір з наявного у користувача цифрового носія. Таким чином, техніка охоплює більш широку цільову аудиторію.

Ідеальним місцем для установки апарату є великі навчальні заклади, бізнес-центри, торгово-розважальні комплекси, державні установи (наприклад, МФЦ). Підібравши найкраще місце розташування і домовившись з адміністрацією про оренду території, можна закуповувати обладнання. Вартість ксерокопіювальні терміналу починається від 5 тисяч доларів.

Як показує практика, середній щомісячний дохід від ксерокопій і друку складає близько 500 доларів. Ще близько 1000 доларів в місяць приносить оплата послуг. Звичайно, ці цифри приблизні — все залежить від розташування терміналу. За статистикою, терміни окупності проекту варіюються від 3 місяців до 1 року.

Share your thoughts