Крижаний акваріум

Нестандартне розвага заповзятливі японці придумали для тих, кому вже порядком набридли традиційні океанаріуми, тераріуми, зоопарки. У місті Kesennuma відкрив свої двері для відвідувачів незвичайний крижаний акваріум. У ньому представлено понад 4 сотні морських жителів, але перебувають вони у виставкових залах у замороженому вигляді.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Основним матеріалом для будівництва акваріума, більше нагадує музейний комплекс або прилавки з морськими делікатесами одночасно, послужив лід. Щоб стіни і підлога закладу завжди залишалися міцними, всередині будівлі підтримується постійний температурний режим — стовпчик термометра ніколи не піднімається вище −20⁰С. Тобто в акваріумі дуже холодно, і навіть влітку його гості ходять в теплих куртках.

Популярність розважально-пізнавального установи зростає щодня. Помилуватися унікальною експозицією приїжджають не тільки японці з усієї країни, але й іноземні туристи. Екстравагантний інтер’єр крижаного акваріума дійсно дивує і заворожує.

Практика показала, що після перегляду оригінальних експонатів у багатьох відвідувачів акваріума розігрується апетит. На цей випадок неподалік від експозиції розташувався мініатюрний суші-бар, в якому готують свіжу рибу і морепродукти.

Share your thoughts