Кросівки, змінюють колір: іноземні ідеї, інноваційні бізнес-ідеї

Модницям і модникам більше не потрібно витрачати купу грошей на покупку чергової пари взуття. Сникеры ShiftWear через мобільний додаток змінять свій малюнок або колір.

В залежності від настрою або від обраної одягу, молоді люди можуть взути сникеры ShiftWear відповідної забарвлення, просто запустивши для цього додаток на свій смартфон, і вибравши композицію або відтінок.

Головна особливість цього взуття e-ink дисплеї, розташованому на бічній поверхні кросівок. За допомогою гаджета, «електронні чорнило» наносяться на сникеры і прикрашають їх у різних варіаціях: анімацією, однотонними квітами, орнаментами і т. д. У всьому іншому ShiftWear — звичайна взуття білого кольору.

Екрани на сникерах працюють на кінетичних батарейках, заряду яких вистачає більш ніж на добу. Заряджаються вони під час пересування своїх господарів, при ходьбі. Малюнки на ShiftWear однаково добре видно, як вдень, так і в нічний час. В цих кросівках сміливо можна виходити на вулицю навіть у дощову погоду. Вони не промокають і легко стираються.

Сникеры з e-ink дисплеї дозволяють молодим людям виділитися з натовпу, висловити свій настрій за допомогою взуття. Єдиним їх недоліком є досить висока вартість.

Поділіться своєю думкою