Кролики можуть врятувати планету Земля : Інноваційні ідеї; Іноземні бізнес-ідеї

Вчені стверджують: звичайному кролику під силу врятувати від загибелі все людство. Саме він може стати рятівником Землі. Справа в тому, що стрімко крокуюча вперед наука довела, що, використовуючи анаеробну паличку-бактерію Clostridium acetobutylicum, можна налагодити виробництва бутанолового біопалива, є екологічною альтернативою дорогій і шкідливою нафти. Вже існує виробництво бутанолу, етанолу та ацетону за допомогою цієї бактерії. Однак таке виробництво можливо тільки на основі крохмалю, цукру, молочної сироватки, целюлози та відходів її виробництва.

Тепер же бельгійські біоінженери винайшли, як виробляти етанол з шкідливих відходів сталеливарного виробництва — вуглекислого і чадного газу. Згідно науковому винаходу, клодистрия, яка живе в кишечнику кролів, взаємодіючи з чадним газом, перетворюється в етанол. Таке виробництво було створене на базі сталеливарного гіганта arcelormittal у фландрийском місті Генті. Тепер найбільша в світі компанія, що виробляє висококласну сталь, буде також займатися і виробництвом біопалива, за обсягами нітрохи не меншим, ніж обсяги виробленої сталі.

Таким чином металургійний гігант, досі отруює нашу планету, перетворюється в еко-виробництво, а звичайні кролики стають рятівниками людства.

Поділіться своєю думкою