Крісло тотального контролю

Керівники багатьох великих компаній і корпорацій терплять істотні збитки із-за того, що їх співробітники витрачають багато часу на особисті потреби: часто бігають на перекури, відлучаються за чашкою кави і т. д. Коли подібне відбувається кожні 20-30 хвилин, то ефективність роботи всієї фірми знижується.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Тепер для пильних начальників, які не бажають втрачати часу дарма, знайдений чудовий вихід. «Розумні» офісні крісла під назвою Total control вміють рахувати хвилини і години, які співробітник провів поза робочого місця.

Як тільки офісний працівник сідає на кресельное сидіння, тут же спрацьовують датчики і запускається таймер. При вставанні з крісла лічильник зупиняється. В цей же момент всі дані про пересування персоналу надходять на смартфон керівника, який сполучається з предметом меблів за допомогою спеціального мобільного додатку.

Цікаво, що крісло вміє розпізнавати анатомію тіла людини, що сидить на ньому. Тобто свого власника воно дізнається відразу, і обдурити його, не вийде: стороння «п’ята точка» зараховано не буде!

Для відповідального співробітника тут також є свої плюси: сидіння і спинка автоматично приймають найбільш комфортне положення, при якому тій чи іншій людині буде максимально зручно перебувати на робочому місці.

Звичайно, втілення задуму в реальність вимагає наявності гарної фінансової бази. Але навіть високий ціновий сегмент кінцевого продукту не налякає розважливих власників фірм, які розуміють, що для розвитку бізнесу та отримання стабільно високого доходу дорога кожна хвилина.

Share your thoughts