Крейдяна ручка

Всі, кому пощастило навчатися в школі, відмінно пам’ятають неприємне відчуття крейдяного нальоту на пальцях після виходу до дошки. Що вже казати про вчителів, які цілими днями бруднять крейдою свої руки і одяг! На жаль, високі технології та електронні дошки з маркерами замість крейди є далеко не скрізь і ще дуже нескоро зможуть охопити всі освітні установи. Тому бізнес-ідея по виготовленню та продажу спеціального тримача для крейди має величезні перспективи.

Так звані крейдяні ручки — нехитра, але дуже корисний винахід. Шматочок крейди поміщається в передню частину виробу і міцно фіксується. Тобто виходить, що на дошці ви пишете тепер не самим крейдою, а ручкою з крейдяним наконечником. Це дуже зручно і з точки зору чистоти, і з точки зору економії — крейдяна ручка дає можливість використовувати навіть мініатюрні шматочки крейди.

Не потрібно бути семи п’ядей у чолі, щоб розуміти, що цільова аудиторія, у якій буде затребуваний цей продукт, дуже широка. Укладаєте договори з освітніми установами як державного, так і приватного типу, і починаєте стабільно і заробляти цілий рік!

Share your thoughts