Кредит за фото: іноземні бізнес-ідеї

Китайські кредитори придумали, як убезпечити себе від неповернення взятих грошей. Так, китайський оператор онлайн-кредитів Jiedaibao став видавати студенткам кредити під підвищені відсотки з обов’язковим наданням своєї фотографії в оголеному вигляді з паспортом у руках. У разі неповернення кредиту, кредитори надсилають наявний у них компромат батькам дівчат або публікують його в ЗМІ.

Так, у китайських студенток вже почалися пов’язані з цим проблеми. Приміром, студентка Чи зайняла у кредитора від Jiedaibao 500 юанів (близько $75) під 30% в тиждень. Чи не змогла розрахуватися зі старими кредитами, і їй довелося знову позичати. В результаті її заборгованість досягла 55 тисяч юанів (близько $8 350), які вона, зрозуміло, виплатити не в силах. Кредитний оператор Jiedaibao загрожує дівчині оприлюднити її інтимні фото.

Другий випадок. Інша студентка взяла кредит на аборт в розмірі $1 500, заклавши при цьому своє інтимне відео. Розплатитися дівчина не змогла, і кредитори стали погрожувати батькам опублікувати заставлене відео їхньої дочки.

Виникла проблема активно обговорюється в китайських ЗМІ. При цьому журналісти відзначають, що незважаючи на погашення позик, нечистоплотні кредитори перепродують опинилися в їхніх руках інтимні фото і відео матеріали.

Поділіться своєю думкою