Креативні динозаври: Іноземні ідеї, інноваційні ідеї

Час від часу творчим людям для виходу з кризи, з ситуації, коли мозок перестає плідно працювати і подавати оригінальні ідеї, необхідна велика, серйозна струс. Вона дозволить вийти з глухого кута, знову придумувати цікаві матеріали, почати повноцінно працювати. Американське рекламне агентство придумав унікальний метод, як повернути талановитому фахівця вміння генерувати нові проекти. Для цього його треба просто… прив’язати до дерева в лісі!

Послуга «Креативних динозаврів» — рекламного агентства, полягає в тому, що на замовлення тієї чи іншої компанії вони викрадають креативщика і відвозять його в ліс, попередньо зав’язавши очі. Співробітник через якийсь час позбавляється від пов’язки і розуміє, що знаходиться в незнайомому місці, в лісі, прив’язаним до дерева, після чого і починається, безпосередньо, сама струс.

Викрадений оглядається довкола і поступово виявляє біля себе певні предмети: ніж, папір, тріски і палички, телефон або рацію, які повинні допомогти йому вибратися з наручників або кайдани, що сковують руки. А на зап’ясті тим часом «цокає» годинничок, ведучи зворотний відлік. І є лише один правильний спосіб звільнитися. Залишається тільки знайти його… Що може бути краще такої емоційної струсу?!

Поділіться своєю думкою