Кран, що змінює рН води

Як відомо, кислотно-лужний баланс — одна з найважливіших характеристик води. Від рівня рН залежить дуже багато, в тому числі придатність до питва. Тим, у кого немає можливості вживати воду з ідеальним рН, американські новатори запропонували зробити її самостійно і вже організували продажу новомодного винаходу — крана, здатного змінювати водний кислотно-лужний баланс.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

В основі роботи пристрою під назвою Tyent USA Under Counter Extreme 9000T покладено принцип іонізації. Вбудовані фільтруючі та електродні елементи сполучаються з комп’ютерним чіпом. При включенні приладу на сенсорному мониторчике з’являються 7 типів кислотності і 3 типу лужності води, з яких користувач може вибрати ідеально підходить для конкретних випадків варіант. До речі, кожну з різновидів води можна пити.

Але це ще далеко не весь спектр можливостей. На корпусі крана є 3 кнопки, які змінюють рівень рН радикально, роблячи воду непридатною для пиття, але ідеальною для різних технічних потреб. А кнопочка під назвою «Турбо» взагалі робить з водного ресурсу дієвий засіб і дезинфікуючий засіб.

Щоб уникнути змішування технічної та питної води в конструкції крана передбачені два сопла. Не помилитися з вибором користувачеві допомагає голосової порадник.

Сьогодні розробники такого унікального продукту вже активно співпрацюють з великими готельними і ресторанними мережами. Але в планах винахідників налагодження постачань в звичайні торгові центри та магазини.

Share your thoughts