Коворкінг-офіс на катамарані

Коворкінг-центри для фрілансерів сьогодні дуже популярні. Влаштовують їх в найрізноманітніших місцях. Наприклад, на теренах Таїланду не так давно з’явився плавучий коворкінг-офіс. Плавзасіб під назвою Coboat перевозить на борту групу фрілансерів, які віддають перевагу домашній робочій обстановці більш приємні, а іноді і екстремальні умови. Екстремальні тому, що Coboat — це далеко не корабель, це великий катамаран, які не просто стоїть біля причалу, а подорожує!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Маршрут обмовляється заздалегідь, тобто клієнти компанії, що організувала подібний проект, повинні розуміти, що просто зійти з борту і піти додому не вийде. Заробляють на оренду приміщення» фрілансери тут же. Маломірне судно також служить їм спальнею, кухнею та санвузлом.

Всі умови для продуктивної роботи на катамарані є. Електроенергію одержують за допомогою сонячних батарей, так і Інтернет-зв’язок чудова. А що ще потрібно фрілансеру для щастя? Тільки приємне спілкування, яке йде бонусом у хвилини відпочинку, і чудові водні пейзажі.

Альтернативне робоче простір — один з найпопулярніших світових трендів. Можна не сумніватися, що в Росії така послуга дуже затребувана. Тим більше, всі ресурси для реалізації проекту у нас є в достатку.

Share your thoughts