Ковдра-будильник

Ранні підйоми в ранкові години не кожному даються легко. Людина, що пробудився в невідповідний момент від протилежного звуку будильника, може почувати себе некомфортно й сонливо протягом всього дня. За рішення цієї проблеми взялася компанія REMY. Новатори створили унікальне ковдру, робить процес пробудження приємним та легким.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ковдра-будильник оснащений спеціальними датчиками, які постійно моніторять процес сну. Гаджет повідомляється з дистанційною камерою, яка фіксує всі рухи тіла сплячого і вловлює найкращий з психологічної точки зору, момент пробудження. Саме в ці секунди в кімнаті запалюється неяскраве світло, що імітує ранкові світанкові години.

Як відомо, кращий будильник для організму — це саме сонячні промені. Вони комфортні для очей і діють на людину природним чином. Навіть ті люди, які звикли спати в оточенні штучного освітлення, легко встають з ліжка після активації основою функції ковдри. Адже сонце здатне без праці і шкоди для здоров’я розбудити будь-якого. На сьогоднішній день в Росії подібні гаджети поки не продаються, і це — відмінна новина для вітчизняних винахідників, яким давно пора взятися за створення чогось подібного!

Share your thoughts