Ковбасний магазин

Звичайно, купити ковбасу можна в будь-якому продуктовому магазині, але сучасні тенденції показують, що люди все більше довіряють спеціалізованим торговим точкам, які реалізують товар одного конкретного виду. Тому відкриття невеликого ковбасного ларька може стати перспективним бізнес-проектом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку вивчіть конкурентів і їх асортимент. Виходячи з отриманих даних, формуйте власну концепцію, враховуючи помилки та досвід «суперників». В ідеалі, потрібно запитати думки жителів того району, в якому плануєте відкривати магазин. Проведіть невелике опитування, який допоможе краще дізнатися про бажання цільової аудиторії. Тільки після цього приступайте до формування асортименту.

Пропонуйте виключно якісні ковбаси. Так як продуктова точка вузькоспеціалізована, пропонувати «ширпотреб» нерентабельно. Прибуток можна буде отримати тільки в тому випадку, якщо вам вдасться завоювати прихильність покупців і викликати у них бажання повернутися у ваше ларьок знову. А це можна здійснити тільки в тому випадку, якщо ваша продукція буде реально смачна. На вітринах слід представити не менше 30 найменувань товару. З часом ви побачите, що купується краще, а що — гірше, і підкорегуєте закупівлі.

Щоб відкрити повноцінний ковбасний магазин, знадобиться близько 35-40 тисяч доларів. При правильному плануванні бізнесу всі витрати окупляться через 12-18 місяців.

Share your thoughts