Ковбаса з малюнком

Чого тільки не придумують сучасні виробники продуктів харчування, щоб залучити якомога більшу кількість клієнтів. Так, німецький ковбасний завод Feldhues вирішив розширити споживчу аудиторія і прищепити інтерес до своєї продукції дітям, почавши випускати унікальну ковбасу з малюнками.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

На вигляд ковбасний виріб виглядає зазвичай. Але, відрізавши шматочок ковбаси, споживач виявляє на розрізі симпатичні мультяшні картинки у вигляді зайчиків, собачок, ведмедиків, дракончиків, дельфінів, ляльок, клоунів і т. д. До Різдва ковбасний цех випускав особливу лінійку з картинками у вигляді новорічної ялинки, сніговика, Санта-Клауса, оленячої упряжки.

М’ясопереробна фабрика, крім стандартних примірників ковбасних виробів, пропонує покупцям замовити виготовлення ковбаси за індивідуальними ескізами, тобто зробити ковбасу з будь-якими такими зображеннями.

Завдяки своєму ноу-хау Feldhues вдалося перерости з невеликої м’ясної крамниці в справжній завод. Креативні ковбаски користуються величезним попитом як у дитячого, так і дорослого населення, і сьогодні компанія вже налагодила постачання за кордон, в такі країни, як Англія, Голландія, Ірландія і т. д.

Share your thoughts