Котячий розплідник

Мода на породистих кішок продовжує зростати прискореними темпами, а разом з нею зростає і прибуток котячих розплідників. Якщо ви любите тварин і готові цілі дні проводити в турботі про своїх вихованців, то цей бізнес-проект може стати відмінним джерелом доходу для вас.

Визначтеся, якої породи кішок ви віддаєте перевагу. На початковому етапі буде достатньо одного виду тварин, згодом можна спробувати розводити і кілька порід одночасно. Щоб знайти перших вихованців, придатних для розведення, доцільно вступити в спеціалізовані клуби, членами яких найчастіше є компетентні заводчики. Зверніть увагу: найбільший прибуток приносять представники котячих з багатою родоводу і наявністю різних титулів і нагородних знаків. Звичайно, така тварина коштує недешево, але і дохід від нього в рази вище, ніж від породистого котейки без регалій і документів.

Породисті коти і кішки поділяються на класи: для участі у виставках і розведення підходить тільки живність шоу-класу — зверніть на це особливу увагу. Інший клас — брид-клас — припускає, що таке тварина в силу тих чи інших обставин не може бути виставковим, але при цьому здатна дати відмінне потомство для шоу-класу. І останній тип — кішки пет-класу. Вони не несуть такої цінності, як перші дві категорії. Їх купують не для розведення та виставок, а просто в якості домашніх улюбленців.

Наша держава не розцінює розплідники для кішок в якості джерела постійного і повноцінного доходу, тому реєстрація та отримання всіляких ліцензій не потрібно. Головне — дотримуватися санітарних норм утримання тварин і не заважати сусідам.

Вартість кошенят постійно змінюється і залежить від популярності тієї чи іншої породи на даний момент часу, а також від авторитету розплідника. За одного кошеняти можна виручити до 10 000 доларів. Але це, звичайно, особливий випадок. Хоча вартість нявкяючою живності для заводчиків довгі роки залишається дуже приємною. Статистика показує, що найбільшою популярністю сьогодні користуються такі породи кішок, як мейн-кун, сфінкс, сіамська, російська блакитна, сибірська, абіссінська, британська, персидська, бобтейл і т. д. Яку з них заводити -вирішувати лише власнику майбутнього розплідника. Від будь порід при правильному підході можна отримати відмінне потомство і значний прибуток.

Поділіться своєю думкою