Кота на годину викликали?

Не знаєте, як зняти втому після довгого робочого дня? Мрієте про домашнього вихованця, але не можете завести його з-за надмірної зайнятості? Тоді вам буде цікаво дізнатися про нову бізнес-ідею «Кіт на годину». Не так давно цей стартап був відкритий в Кірові. Поки що, в тестових випробуваннях взяли участь 3 супер-контактних котофея і 10 учасників. 9 з них залишилися задоволені. 10 учасника кіт трохи подряпав, але в принципі, нічого страшного не сталося. Що думають з приводу своєї нової роботи коти, поки залишається невідомим.

Робоча зміна котів триває не більше 3 годин, щоб вони не втомлювалися і не ставали дратівливими, так як дратівливість може стати причиною негативного ставлення до людей.

Очікується, що цей проект знайде широкий відгук з боку цільової аудиторії. Тому його засновники мають намір незабаром поповнити штат новими котами.

Потрібно відзначити, що стартап такого типу, це не тільки чудова можливість зняти стрес, спілкуючись з хвостатим іншому, але і шанс випробувати себе в ролі заводчика, наприклад, якщо ви хочете заздрості кішку, але не впевнені, що впораєтеся з доглядом за нею. Також проект, можливо, допоможе у формуванні у суспільства більш теплого ставлення до кішок.

Поділіться своєю думкою