Космічні фотознімки на весілля

Весільні фотозйомки — традиційний і прибутковий вид бізнесу. Але конкуренція в цій області дуже велика. Литовський фотограф Нярінга Рекашьюте придумала оригінальний спосіб, як виділитися з натовпу «колег по цеху» і отримати величезну кількість клієнтів. Вона створила унікальний весільний фотопроект під назвою «Космічна Одіссея».

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ідея полягає в наступному. На фотознімках новоспечений наречений постає в ролі астронавта в скафандрі, якого волею долі закинуло на незвідану планету. І ось на цих чужих землях молодий чоловік зустрічає любов всього життя — наречену-інопланетянку.

З «земних» реалій в кадр потрапляє тільки сонце. Весь інший фон на фото нагадує сюрреалістичні космічні пейзажі. Цікаво, що, переглянувши всю фотоісторію до кінця, так і неможливо зрозуміти подальший розвиток подій. Будуть любі разом, або тяжіння рідних планет змусить їх страждати в розлуці.

В проекті вже взяли участь сотні молодят, але інтерес до нього тільки зростає. Фотограф здійснила мрію багатьох людей зробити день весілля дійсно незабутнім, і це в підсумку стало найприбутковішим справою в житті дівчини.

Share your thoughts