Косметика для тварин

Товари для «братів наших менших» користуються величезним попитом. І це не тільки корму, але і засоби гігієни, а також косметичні засоби, на виробництві яких можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Уходовые кошти для волохатих і зубастих включають в себе різні шампуні, кондиціонери, креми, туалетні наповнювачі, вітамінки і т. д. Ринок цих товарів постійно зростає, але попит досі перевищує кількість пропозицій, тобто якісної косметики для домашньої живності сьогодні явно недостатньо, та й коштують закордонні товари недешево. Надавши споживачеві більш бюджетні аналоги іноземної продукції, ви точно не прогадаєте.

Потрібно відзначити, що виготовлення косметичних засобів для представників фауни мало чим відрізняється від виробництва аналогічних продуктів для людей. Тобто комплект обладнання буде практично таким же — різниця тільки в рецептурі. І ось тут не обійтися без допомоги досвідчених ветеринарів і технологів.

Початковий асортимент повинен включати найбільш затребувані товари — шампуні, кондиціонери для вовни, засоби для чистки зубів, можливо, дезодоруючі засоби. У сезон особливим попитом користуються противоблошные та протикліщові препарати. Якщо капітал дозволяє, можна додатково випускати повідки, нашийники, іграшки.

За попередніми підрахунками, організація цеху, що спеціалізується на косметиці для тварин, обійдеться в 500 — 600 тисяч рублів. У цю суму входить оренда території, закупівля устаткування і сировини, зарплата співробітникам на перший час. Практика показує, що власники тварин віддають перевагу вітчизняній продукції, так як вона на порядок дешевше зарубіжної, тому при грамотно проведеній рекламній кампанії знайти своїх клієнтів буде нескладно.

Share your thoughts