Косметичний експрес-освітлення зубів

Красива посмішка — візитна картка будь-якої людини, незалежно від його статі і віку. На жаль, лише одиниці людей можуть похвалитися білосніжними від природи зубами. У зв’язку з цим стоматологічні послуги, пов’язані з відбілюванням емалі, стають все більш затребуваними. Ще недавно подібні сеанси мали право проводити тільки стоматологи з профільною медичною освітою та спеціалізованої ліцензією. Але прогрес не стоїть на місці. За кордоном давно і успішно функціонують студії експрес освітлення зубів, не потребують участі професійного дантиста. Тепер унікальні технології добралися і до просторів нашої країни.

Щоб реалізувати проект, не потрібно значного стартового капіталу. Організувати одне робоче місце з обладнанням, дента-косметикою та витратними матеріалами реально, вклавши в розвиток бізнесу від 152 000 рублів. Інвестиції мінімальні, тому розпочати підприємницьку діяльність може практично будь-хто.

Цільова аудиторія бізнесмена-початківця дуже широка. Процедурою косметичного експрес відбілювання, за статистикою, цікавляться молоді люди і дівчата, чоловіки і жінки у віці від 18 до 45 років, а іноді і старше. Всі маніпуляції з каппой і надає гелем абсолютно безболісні і дуже ефективні, тому кількість бажаючих зробити свою посмішку привабливою зростає в геометричній прогресії.

Якщо підійти до питання реалізації бізнес-ідеї грамотно, окупити вкладення можна вже через 2 місяці. Практика показує, що студії косметичного експрес освітлення зубів виходять на щомісячний прибуток від 100 000 рублів вже через 4 місяці роботи, тобто в рік з одного робочого місця реально отримати не менше 1200 000 рублів доходу.

Share your thoughts