Косметичний чудо-девайс 2016 року

Жінки всіх віків часто стурбовані станом своєї шкіри. Виглядати молодше і привабливіше їм допомагають чудодійні маски, омолоджуючі креми, косметичні процедури. Тепер на допомогу прекрасній половині людства прийшов новий геніальний девайс GloPRO. Його дія полягає в підвищенні активності колагену, стимулирующегося микроиглами, виготовленими з хірургічної сталі.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Це абсолютно безболісна процедура лежить в основі інноваційної методики та ремоделірованіе, яка впливає в косметологічному гаджеті в союзі з LED-терапією, надає лікувальний і омолоджуючий ефект, шляхом впливу червоним світлом світлодіода, і VibroTactile стимуляцією.

Відомо, що хвилі червоного світла покращують бар’єрну функцію шкіри, зменшують запалення і активізують вироблення колагену, який забезпечує молодість та еластичність шкіри.

Для посилення лікувального і омолоджуючого ефекту рекомендується перед використанням GloPRO нанести на очищену шкіру обличчя, омолоджуючі косметологічні засоби. Таке комплексне вплив робить шкіру більш пружною, зменшує дрібні зморшки і призводить до того, що шкіра починає світитися зсередини.

За відгуками користуються GloPRO жінок, ефект спостерігається вже після третьої процедури.

Жінки по достоїнству оцінили новий естетичний гаджет, який протягом кількох місяців став в топі найпопулярніших інструментів компанії Beauty Bioscience. Всього за сім перших місяців продажів GloPRO приніс компанії $30 мільйонів доходу.

Share your thoughts