Корисний аксесуар для собак

Гаджет, який акуратно кріпиться в область собачого хвоста і дозволяє естетично і оперативно збирати екскременти домашнього улюбленця, був придуманий в Ізраїлі. Розробники подібного гаджета стверджують, що їхній винахід дуже зручно не лише для господаря собаки, але і для самого вихованця. Адже кака-мішок має м’які силіконові кріплення, які тварина навіть не відчуває на собі.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

А користь від подібного вироби очевидна: тепер власник чотириногого друга не буде переживати, що його пес нагадит у невідповідному місці, і йому потім доведеться, згораючи від сорому, прибирати фекалії целофановим пакетиком.

Прикріпивши до хвоста собаки кака-мішок, потрібно лише стежити за його наповненням і вчасно міняти один на інший. Процес чимось нагадує зміну одноразових мішків в пилососі.

Кошти на реалізацію ізраїльської бізнес-ідеї були дуже швидко зібрані на краудфандингової майданчику Kickstarter, і продажі гаджета вже стартували. Мінімальний набір з затиску і 60 змінних мішечків варто 29 доларів. Пакетики придбаваються з урахуванням ваги собаки.

Share your thoughts