Корсет для годуючих матерів

Перевтілення молодих мам в успішних бізнесвумен без відриву від сім’ї стає приємною світовою тенденцією. Багато матусі після народження діток хочуть як і раніше йти в ногу з часом і розвиватися в різних напрямках, в тому числі і в підприємництві, а малюки дають відмінний стимул. Така ситуація сталася з американкою Ами Машуа, яка завдяки появі свого немовляти на світ зуміла стати істиною бізнес-леді.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Взагалі, у Амі четверо дітей, але винахід, яке допомогло їй прославитися і заробити великі гроші, прийшло їй в голову з народженням останнього сина. Досвідчена мама завжди знала, з якими незручностями стикаються жінки, які годують дитину груддю. Хочеться швидше повернути фізичну форму, але, на жаль, у нас проводиться дуже мало одягу та аксесуарів, що дозволяють це здійснити. Ами знайшла вихід: вона пошила власноруч зручний u-подібний корсет, не здавлює груди і одночасно дозволяє візуально зробити фігуру стрункішою.

Потрібно відзначити, що таку модель жінка змайструвала з старенького топіка — довелося просто прибрати верхню частину для зручності годування. Ні одна з небагатьох моделей корсетів, представлених на ринку, її не влаштувала — або вони були занадто жорсткими, або мали твердий вшитий ліф, або погано фіксувалися. І Амі вирішила впоратися своїми силами. В той момент вона ще не підозрювала, які зміни в житті їй несе старий топ.

Одна з молодих мам, побачивши Ами у такому корсеті, попросила її виготовити подібний, а потім замовлення посипалися один за іншим. У результаті через кілька місяців жінка змогла заснувати повноцінну компанію під назвою Modest Middles, що спеціалізується на різних моделях корсетів для годуючих матерів. Вироби розкуповуються величезними темпами, і Амі будує плани щодо виведення бізнесу на світову арену.

Share your thoughts