Корови напрокат

Бізнес, заснований на оренді чого-небудь, ким-небудь, украй популярний сьогодні. Цікавою ідеєю стане проект з прокату корів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Такий бізнес вдалося реалізувати швейцарським фермерам Альберту і Менді Бритенмозер. Подружжя все життя прожили в сільській місцевості та активно займалися тваринництвом, отримуючи від своїх «корівок» м’ясо, молоко, вовна, шкури і непогано на цьому заробляючи. Одного разу в голову підприємливим бізнесменам прийшла унікальна ідея, яка виявилася геніальною: фермери запропонували жителям довколишнього міста брати в оренду їхніх корів.

Спочатку Бритенмозеры створили сайт свого фермерського господарства в Інтернеті і виставили на ньому фотографії корівок, супроводжуючи кожен знімок докладним описом характеристик тварин (віку, особливостей характеру тощо). Клієнт може за певну плату орендувати придивилася йому живність на будь-який термін. Здана на прокат корова місця проживання не змінює, але її новий тимчасовий власник може у будь-який час відвідати свого вихованця на фермі, самостійно доїти і доглядати за ним, влаштовувати фотосесії. При виникненні будь-яких питань фермери дають вичерпні консультації. Крім фізичного і морального задоволення, клієнт отримує екологічно чисте, свіже молоко, а за доплату для нього можуть виготовити смачний домашній сир з цього ж продукту.

Сьогодні швейцарська ферма процвітає, і її власники планують розширювати спектр послуг, пропонуючи орендувати та інших тварин.

Share your thoughts