Короткі оповідання для Whatsap

Проблема залучення людей до літературного читання стоїть дуже гостро в усьому світі. Месенджери і соціальні мережі повністю поглинули і дорослих, і дітей. Бразильські новатори придумали цікаве рішення цієї проблеми — підписку на розсилку Whatsapp, що містить короткі оповідання, на читання яких сягає 5-7 хвилин.

Ініціатором проекту стали співробітники досить відомого рекламного агентства під назвою Isobar Brazil. Цікаво, що виробляти звичку до читання погодилися дуже багато користувачів месенджера. Підписка користується величезною популярністю, незважаючи на той факт, що вона надається на платній основі. Людям так зручно: не потрібно підбирати літературу, шукати книги, витрачаючи на це дорогоцінний час, і при цьому інтелектуально розвиватися в будь-який зручний момент — в громадському транспорті, в обідню перерву, на відпочинку і т. д.

Нестандартна культурна програма отримала назву «Кишенькове читання» (Leitura de Bolso). Плата за опцію мізерна і необтяжлива, але загальний дохід компанії значний завдяки великій кількості передплатників. Автори історій — це виключно бразильські письменники, які змінюються щотижня. Росіянам, як «найбільш читаючої нації», напевно, доведеться по душі подібна ініціатива!

Share your thoughts