Копірайтинг

Сьогодні професія копірайтера — одна з найбільш затребуваних в мережі Інтернет. Талановиті копірайтери мають можливість заробляти чималі грошові суми і забезпечувати не лише себе, але і свою сім’ю, не виходячи при цьому з дому. Щодня відкриваються все нові компанії та створюються нові сайти, тому копірайтинг процвітає і буде процвітати ще не одне десятиліття. Але без таланту і бажання багато працювати успіхів на цьому терені домогтися неможливо.

Вирішивши піти шляхом копірайтера, потрібно розуміти, що для початку доведеться працювати на репутацію, створюючи портфоліо. Адже жодна поважаюча себе компанія не повірить вам на слово і не буде платити гідні гонорари, якщо ви просто скажете, що талановиті, освічені і добре вмієте писати на різні теми. Усім потрібні докази, і гарне портфоліо якраз і може стати цим доказом.

Відмінним стартом для початківця копірайтера цілком можуть стати спеціальні біржі фрілансу. Конкуренція на цих ресурсах серед новачків досить висока, але якщо ви дійсно володієте письменницькими здібностями і всіма якостями, які повинні бути у професійного копірайтера, вже через пару-трійку місяців зможете похвалитися першим гідним заробітком.

Також є варіант розміщувати готові статті на біржах контенту і чекати, коли вони продадуться. Але в цьому випадку не можна гарантувати стабільний заробіток. Щоб зробити копірайтинг своєю роботою, необхідно займатися пошуками реальних замовників і писати тексти саме на замовлення.

Статистика показує, що успішні копірайтери здатні заробляти не менше 25 000 рублів на місяць, працюючи при цьому 2-4 години в день (з вихідними, звичайно). Верхньої межі заробітку не існує. Коли «ім’я» вже напрацьовано, то проблем із замовленнями не буває, і копірайтерський дохід залежить тільки від того, скільки автор бажає і може працювати.

Share your thoughts