Копірайтинг

Сьогодні професія копірайтера — одна з найбільш затребуваних в мережі Інтернет. Талановиті копірайтери мають можливість заробляти чималі грошові суми і забезпечувати не лише себе, але і свою сім’ю, не виходячи при цьому з дому. Щодня відкриваються все нові компанії та створюються нові сайти, тому копірайтинг процвітає і буде процвітати ще не одне десятиліття. Але без таланту і бажання багато працювати успіхів на цьому терені домогтися неможливо.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Вирішивши піти шляхом копірайтера, потрібно розуміти, що для початку доведеться працювати на репутацію, створюючи портфоліо. Адже жодна поважаюча себе компанія не повірить вам на слово і не буде платити гідні гонорари, якщо ви просто скажете, що талановиті, освічені і добре вмієте писати на різні теми. Усім потрібні докази, і гарне портфоліо якраз і може стати цим доказом.

Відмінним стартом для початківця копірайтера цілком можуть стати спеціальні біржі фрілансу. Конкуренція на цих ресурсах серед новачків досить висока, але якщо ви дійсно володієте письменницькими здібностями і всіма якостями, які повинні бути у професійного копірайтера, вже через пару-трійку місяців зможете похвалитися першим гідним заробітком.

Також є варіант розміщувати готові статті на біржах контенту і чекати, коли вони продадуться. Але в цьому випадку не можна гарантувати стабільний заробіток. Щоб зробити копірайтинг своєю роботою, необхідно займатися пошуками реальних замовників і писати тексти саме на замовлення.

Статистика показує, що успішні копірайтери здатні заробляти не менше 25 000 рублів на місяць, працюючи при цьому 2-4 години в день (з вихідними, звичайно). Верхньої межі заробітку не існує. Коли «ім’я» вже напрацьовано, то проблем із замовленнями не буває, і копірайтерський дохід залежить тільки від того, скільки автор бажає і може працювати.

Share your thoughts