Контейнер для зарядки девайса: інноваційні бізнес-ідеї, іноземні

Ви любите різні сучасні гаджети і девайси? Якщо ви відповіли на це питання позитивно, швидше за все, у вашому розпорядженні є досить багато подібних пристроїв, а, отже, ви, як і багато користувачів, відчуваєте деякі труднощі з зберігання кабелів, шнурів і зарядних пристроїв.

До таких проблем можна віднести псування шнурів, їх заплутування і просто випадкові втрати, які, до речі, відбуваються досить часто. Не так давно на ринку з’явилася новинка, яка дозволить вам вирішити дану проблему.

Мова йде про контейнері під назвою Eclipse, в який можна сховати всі наявні у вас usb-шнур, не плутаючи і не втрачаючи їх. Крім того, за допомогою цієї новинки можна заряджати до 3 пристроїв одноразово. Справа в тому, що контейнер оснащений usb-портами для шнурів і вилкою для підключення до електромережі.

На сьогоднішній день в продаж надійшли контейнери з трьома варіантами вилок для підключення до розеток різних стандартів. Такий пристрій стане в нагоді вам в подорожі, де можливість тривалої і почергової зарядки всіх гаджетів часто відсутня. Поїхали в подорож, і зайшли в кафе? Зарядіть 3 девайса разом від однієї точки! Вартість новинки складає 80$.

Поділіться своєю думкою